Gaidīšana..

A : -Bet tev nevajag mani gaidīt.Nekad.Ir briesmīgi kautko gaidīt. B :  -Tu nesaproti.Briesmīgi ir tad, ja nav neviena, ko gaidīt.

/Remarks/ Man šodien ir savādāka diena nekā vienmēr, jo rodas daudz dažādas domas, rodas vēlme palidināties domās… Runājot par gaidīšanu, mēs taču visi kaut ko gaidām.. mīlestību.. draudzību…īsto cilvēku… Un laikam jāpiekrīt tam, ka briesmīgāk ir ja nav ko gaidīt nevis, ja kādu gaidi visu mūžu un tā arī nesagaidi…Es pati arī laikam gaidu, vienīgais īsti nez, ko es gaidu..

laikam jau gaidu, kad beidzot būs kāds cilvēks, kas spēs man dāvāt to mīļumu tādās devās kā es vēlos.. nevis tikai pamest pārpalikumus un drumstalas..

jo gribās, lai tas mīļums ir vienmēr.. jo es esmu tāds cilvēks, kuram tas ir vissvarīgākais.. man vajag, lai es zinu, ka kāds par mani domā, ka kāds vēlas būt ar mani.. kaut vai vnk, lai baudītu klusumu vai paskatītos filmu. jo arī tajos brīžos ir cilvēki, kas māk dāvāt šīs emocijas   un pats galvenais, māk dāvāt neprasot uzreiz par tām samaksāt…

Rakstīts 2008. gada marts

Atbildēt